• Alisa
 • Escort info:
  Height: 170 centimeters Weight: 51 kg
  Age: 24 Hair Color: Blond
  Eye Color: Sexual Pref: Bisexual
  Home Country: Turkey

  About me

  New gir in Ankara with the best service you can get. You will fullfil all you fantasys and finally understand how the girl need to ack with real man.


  Alisa now in Istanbul    Turkey
  Wed, Oct 14th 2020 - Sat, Oct 31st 2020


  Contact Information
  Phone: ‪+380 63 822 3471‬
 • Reviews 2

  Add Your Review
  By wangombe
  Meeting Date 2020-10-14
  Duration 60 min
  City Istanbul
  Look 7.5/10
  Services 8/10
  Communication 7.5/10

  Unfortunately she is sexy and hot but her manners are so bad. She does not respect her clients. I had a meeting with her in the past but I just left the room when she was disrepectful and unambitious. We pay money to get a good service and respect the ladies. They should also respect us.

  Bu kizla gectigimiz aylarda bir gorusme ayarladim. Saygisiz ve isteksiz tutumundan dolayi odayi 2 dakika icinde terk ettim. Iyi hizmet almak ve hos vakit gecirmek icin para oduyoruz. Saygisizlik gormek icin degil. Kimseye onermiyorum secerken dikkatli davranin. Puanlar yorum silinmemesinadina siz hepsini sifir olarak algilayin

  By MeHandsome
  Meeting Date 2020-09-02
  Duration 60 min
  City Istanbul
  Look 9.5/10
  Services 9.5/10
  Communication 10/10

  . Bu kız farklı ajanslarla ülkemize sık sık geliyor. Doğrusu gördüğünüzde aman tanrım dedirtecek güzellikte bir kız. Fotoğraflarından pek farkı yok, hoş da giyiniyor. Böyle olunca yorum almaması da şaşırttı beni doğrusu oysa gerçekten harika süper köklüyor her pozisyona geliyor ortalığı yangın yerine sizi beyninizden vurulmuşa çeviriyor. Gibi yorumlar yapmayı elbette isterdim ama ne yazık ki gerçek bunun 180 derece aksi. Sizi adam yerine koyup yüzünüze bakmıyor, belki de yorum almamasının sebebi budur. Tavsiye eder miyim? Elbette ama yalnızca kendisini ziyaret edecek kadar kaybedecek vakti ve parası olanlara. Dürüst yorumculara selam olsun, yalan olanları biz zaten biliyoruz.