• Angelina
 • Escort info:
  Height: 173 centimeters Weight: 52 kg
  Age: 23 Hair Color: Blond
  Eye Color: Blue Sexual Pref: Bisexual
  Home Country: Turkey

  About me

  Hello!

  I'm professional dancer from Russia. I'm ready to make your dreams come true and burn you with my fire. I'm very open minded and feel free to ask every fantasy that you have. I will make them come true. Let's have some fun together. :)


  My rates,

  Incall

  1 hour - 800 TL
  2 hour - 1700 TL
  3 hour - 2300 TL

  Overnight - 5000 TL


  Outcall

  1 hour - 900 TL + Taxi
  2 hour - 1800 TL + Taxi


  Cim&Cif included. Anal extra: 300 TL 

  Kisses...


  Angelina now in Istanbul    Turkey
  Sat, Nov 3rd 2018 - Sat, Nov 17th 2018


  Contact Information
  Phone: +905355574563 SMS only
 • Reviews 3

  Add Your Review
  By hakan aydın
  Meeting Date 2018-07-05
  Duration 60 min
  City Ankara
  Look 10/10
  Services 10/10
  Communication 9/10

  otel sorunsuz kız beni loby den aldı ve oda ya gectik bu arada asasörde bir öpüçük kondurdu dudagıma ada ya girer girmez ne içersin diye sordu ve bana hemen sallama çay yaptı bende bu arada banyoya girdim arkadam gelip beni banyoda kendi elleriyle yıkadı daha sonra yataga geçtik
  kız çok güzel oral yaptı işini gerçekten iyi yapıyor kalçaları sert ve çok güzel gögüsü silikon degil kız çok güzel yalıyor ve yalatıyor ve ılk sevişmeden sonra bana çok güzel bir masaj yaptı gercçekten beni eleriyle rahatlatı ve kız en önemlisi çok temiz ve misler gibi kokuyordu eger uyumu yakalarsanız sizi uşura bilir teşekürler angelinawinkwink

  By Osmancicek
  Meeting Date 2018-04-05
  Duration 60 min
  City Ankara
  Look 8.5/10
  Services 9/10
  Communication 8.5/10

  Otel Yüzüncüyıl civarında, girişte problem yok, direk asansöre gittim. Beni beş dakika kadar bekletti, eczaneye gidip kondom aldığını söyledi. Beni odada siyah kıyafetlerle karşılamasını istemiştim, odaya girdiği kıyafetler siyahtı da, beraber duşa girelim dediğinde hatun komple çıplaktı, çıplak da vücudu fit durduğu için çok irdelemedim; ama eksi puan.

  Duş sonrası oral ile uzun uzun uğraştı, kondomu tak da başlayalım dedim, ben beş dakikada koyverdim. Bir parti daha duşa girip çıktık, masaj yapayım dedi, dedim iyi yap, bir 15 dakika da öyle geçti.

  Benim ufaklık oynamam diyor, hatun 20 dakika oral yaptı üşenmeden, sonunda kendine geldi, normal sekse geçtik yine oğlan koyverdi kendini. Son beş dakika hadi kasmayalım yat yanıma da biraz romantik duralım dedim. Yanağını okşuyorum parmağı kapıp emiyor, dedim bi rahat dur. Bir de rimming yaparım, fingering ok dedi ama, rimming'de hiç oraya inmedi, fingering için de kondom takayım dedi, tamam kasma dedim.

  Özetle GFE değil de PSE'den hoşlanan arkadaşlar için daha doğru bir tercih olabilir. Resimlerdeki kadar asık suratlı değil

  By MrZed
  Meeting Date 2018-04-04
  Duration 1 hours
  City Ankara
  Look 10/10
  Services 10/10
  Communication 10/10

  She's a nice girl who tries hard to make you happy. Also giving very good massage after the sex. She cares for you, dries you gently after the shower. Giving good blow-job, a passionate girl who deserves a good treat.
  Thank you dear!

  Az önce yanından ayrıldım taze taze yazayım istedim. Son derece kibar ve hoş bir kadın. Tamamen fotoğraflardaki gibi diyebilirim. Anal seks sevdiği için tercih ettim, ve gerçekten keyif alarak yaptığını gözlemledim. Seanstan sonra ikramda bulundu ve uzun uzun masaj yaptı yorulmadan. Kendisine karşı nazik ve kibar olursanız yanından fazlasıyla mutlu ayrılırsınız.