• Doga
 • Escort info:
  Height: 164 centimeters Weight: 52 kg
  Age: 24 Hair Color: Black
  Eye Color: Brown Sexual Pref: Heterosexual
  Home Country: Turkey

  About me  Contact Information
  Phone: +905453830316 Whatsapp Only
 • Reviews 4

  Add Your Review
  By t_yildiz06
  Meeting Date 2023-05-07
  Duration 2 hours
  City Ankara
  Look 10/10
  Services 10/10
  Communication 10/10

  Sitede, kızımıza yazılan olumsuz yorumlar ilk başta beni korkutmuştu. Karar vermekte zorlanırken, en kötü durumda tecrübe olur diyerek kendimi avutup, kızımızı davet ettim outcall otelimize.

  Whatsapp kanalıyla ilk iletişimimiz de gayet sıcak, cana yakın bir hava oluşturdu, bu sayede tedirginliğim azaldı.

  Odamın kapısı çalınıp, kapıyı açtığımda karşımda tam bir AFET duruyordu resmen. Duruşu, kokusu, tarzı çok etkilemişti beni.

  Gerçekten yazılan olumsuz yorumlarla uzaktan - yakından bir alakası yok kızımızın. Gayet hoş sohbet, cana yakın ve istekleriniz de sizi hiç kırmayan bir tip.

  Vücut hatları, dövmeleri ve gülüşü beni etkileyen yanları oldu. Yatakta çok arzulu ve elinden geleni yapan bir partner.

  Birlikte vakit geçirmeyi düşünen herkese mutlaka öneririm…

  By Abdulcabbar
  Meeting Date 2022-10-05
  Duration 1 hour
  City Ankara
  Look 2/10
  Services 2/10
  Communication 2/10

  The worst of the rest how to say fat ugly passive never again for sure recourse: It was a bad experience for me, I wouldn't recommend it to anyone The best is the eastern bloc, they are both beautiful and they know the business thats all
  Have a good luck

  By superze
  Meeting Date 2022-11-02
  Duration 4 hours
  City Ankara
  Look 1/10
  Services 2/10
  Communication 1/10

  son derece kaba saldırgan berbat düzeyde kötü küfürbaz ağzının ayarı yok kötü bir fiziğe sahip kilolu bunlar bir şekilde törere edilir kimisi için ama saldırgan kaba hiçmi hiç keyif almıyorsunuz ölüyorum oylar kesinlikle doğru cici kız bu işi yapacaksan seviyeli yap yoksa tipik senden çok var bir kadına küfür hiç yakışmıyor seviyesi yerlerde işi baştan salma jargonu eğitim şart buna sexsi yada kadınsı hiç bir tarafı yok bildiğiniz mahmut abi sakın ama sakın yaklaşmayın

  By brnkgn
  Meeting Date 2022-11-04
  Duration 30
  City Ankara
  Look 10/10
  Services 10/10
  Communication 10/10

  görüşmeyi çok istiyordum. iletişime geçtiğimde 1 seans yirmi beş mavi fiyat çekince vazgeçtim. parayı agaçtan topladığımızı sanıyor galiba. çok zenginde olsam yine bir seansa o parayı vermem. sitede fiyatlar çok yükseldi. artık zorlamaya başladı. bir kaç kız daha yüksek fiyat çekince, arkadaşımın tavsiyesi üzerine sitede olmayan türk bir kıza gittim. ismi manolya. iyikide gitmişim. sitedeki kızlardan eksiği yok fazlası var. çok memnun kaldım. çok çok beğendiğim bir kız olmadığı sürece bu siteden kız almıyorum artık. helede bu fiyata.