• ROXOLANA
 • Escort info:
  Height: 171 centimeters Weight: 55 kg
  Age: 23 Hair Color: Blond
  Eye Color: Blue Sexual Pref: Bisexual
  Home Country: Turkey

  About me


  ROXOLANA now in Ankara    Turkey
  Wed, Oct 6th 2021 - Tue, Nov 30th 2021


  Contact Information
  Phone: +380 93 207 2867 SMS only
 • Reviews 15

  Add Your Review
  By CookTasteEat
  Meeting Date 2021-10-12
  Duration 90 min
  City Ankara
  Look 10/10
  Services 10/10
  Communication 10/10

  Otel sorunsuz, oda güzel ve temiz. Ajans güvenilir ve saat konusunda hassaslar bunlar iyi şeyler fakat konuşurken anlaşmak bazen zor olabiliyor sadece. Roxolana ile ilgili de hemen hemen her şey yazılmış ama güzelliğine ve seksiliğine ek olarak kendisi zeki bir kadın bence, pek çok farklı alana ilgilisi olan çok yönlü biri. Keşke Rusça bilsem de uzun uzun konuşabilsem kendisiyle diye düşünmeden edemedim.

  By HasanAlmazBasanAlir
  Meeting Date 2021-10-07
  Duration 1.5 hours
  City Ankara
  Look 9.5/10
  Services 9/10
  Communication 9/10

  Resimlerden daha güzel bir kızla karşılaşacaksınız diyerek ipne yalancı yorumculara selam çakalım. Şaka bir yana resimleri referans alarak gittim ama çok daha güzel bir kızla karşılaştım. Profildeki yazan yaşa + 10 ve -3 yaparak gerçek yaşı tahmin edebileceğiniz ondalık rakama ulaşabilirsiniz. Yeşil otelde öğleden sonra oda kalmayınca mecbur deplasmana gitmek zorunda kaldım, beni bilen dostlar bilir çok nadir yaptığım ve pek de sevmediğim bir durum. Ama Roksi nin odası gayet temiz derli toplu ve su deposu gibi günde 3 litreye yakın su içtiğini söyledi. Hatunun odasındaki suplementlerden de anlaşılacağı gibi öyle köfteden spor yapmıyor Roksi bilinçli ve ciddi spor tutkunu, asıl mesleği striptizci olduğu için de spor şart. Zaten 2 metre yüksekten direkten düşüp sakatlanmasaydı şuan kendilerini burada göremeyecektik, kader işte 6 ay sahalardan uzak olacağından antrenman niyetine bizimle maçlara çıkıyormuş. wink

  Hadi genel başlıklarla özetleyelim.

  Görünüş olarak gayet hoş, 170 cm civarı mükemmel şekilli kalçaları olan, c cup doğal göğüslü mis koku slav atı. Kalçaları için squat tanrılarına tekrar şükürler olsun.

  Servis alacarte diyelim. wink Bol seçenekli bol işveli. Bj ortanın üstü ama mükemmel değil çok daha iyilerini yaşadım. Arada diline vurup göz teması kurması artı özellik ama pek uzun uzun yapmak istemiyor gibi bir hava sezdim. Eli biraz çabuk kondoma gidiyor gibi tabi devam etmesini istediğinizde devam ediyor ama İzabel deki o tutku ve aşk ile bj yi beklememek lazım. Ama pozisyon konusunda sıkıntısı yok sığırtmaç kız wink pozisyonunda baya aktif ters cwgirl ü ise kesinlikle önerimim o kalçaları izleyip avuçlama ayrı güzel. Yavrunun favori pozisyonu doggy ama ilk pozisyon olarak değil, ana arterlerde yollar biraz rahatlayınca daha çok zevk aldığını söylüyor ki doggy de görüntü müthiş çünkü kalçalar müthiş, odada oraya buraya yürürken bile o şekilli yavruları izlemek beni sertleştirdi. Kendisi çok çabuk ıslanıp boşalıyor ben 3, kız 2 kere boşaldı 1.5 saatte. Gögüsler ise gayet şekilli ve güzel ama biraz hassas 1-2 gün önce ziyaret eden bir hayvan ucunu ısırmış kız tokadı basıp odadan kovmuş, o hayvanoğlu hayvana buradan sevgiler kızın memesinde hala iz ve sızı var. Dolayısıyla ben de doyasıya yalayamadım. Genel olarak servis başarılı pse diyemem ama gfe plus seviyesinde, bol öpüşmeli (ama dilli değil zaten ben de tercih etmiyorum) tempolu güzel sevişen, muharabe aralarında soğuk durmayan kucak kucağa dudak dudağa gfe oynaşmalarıyla geçen dakikalar yaşatıyor.

  Belki de Roksinin en önemli eksisi iletişim, çünkü neredeyse hiç ingilizce bilmiyor, ama bizde dünya açlık sorununu tartışmak için toplanmadığımızdan translate ile çat pat muhabbet ilerliyor. Kaprisini görmedin iyi niyetli işine ve size saygılı biri.

  Son notlar Roksicim 25 inde vizesi az kaldığı için ayrılacak ama müdavimlerine iyi haber 1 ay sonra tekrar gelecek. Tekrar gider miyim, çok daha iyi bir seçeneğim olmazsa kesinlikle güvenli liman olarak gidebilirim.

  By Critic
  Meeting Date 2021-10-07
  Duration 30
  City Ankara
  Look 9/10
  Services 10/10
  Communication 9/10

  Herkese İyi Akşamlar

  Yoruma başlamadan önce sitenin usta kalemlerine, en başta etkileşimde bulunduğum desteklerini benden esirgemeyen Compiler ve Samoa olmak üzere site de emeği geçen diğer değerli yazarlara buradan bir kez daha selam ve sevgilerimi iletmek isterim.

  ROXOLANA hakkında ki her şeyi ustalar kalem almış. Bize de pek bir şey kalmamış.

  Biz de ustaların lafının üstüne laf olmaz ama hem ustaları desteklemek adına hem de kendi deneyiminden sizlere bir şeyler aktarmak adına puanlama tarzı mı derseniz başka bir şey mi dersiniz ROXOLANA’yı size anlatmak isterim.

  . _______⚜️. ROXOLANA. ⚜️_______.
  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ GFE
  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ PSE
  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ Doggy Style
  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ OWO
  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ Kisses
  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ Doggy
  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ Orgazm
  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ Dfk
  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ Deep Throat
  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ Classic
  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ Cowgirl
  . _______⚜️. ROXOLANA. ⚜️_______.

  ❣️❣️❣️ Thank you ROXOLANA ❣️❣️❣️

  Hayat Paylaştıkça Güzel…

  By Mert Baler
  Meeting Date 2021-09-24
  Duration 60
  City Ankara
  Look 10/10
  Services 10/10
  Communication 10/10

  Çok kibar, çok uyumlu ve işini zevkle yapan bir kız. En sevdiğim yanı da zevk aldığında çılgınca orgazm olması. Ben toplamda 2 giderken, kendisi 3ü gördü. Vücut hatları tam olması gerektiği gibi. Kalça, göğüs her yeri dolgun ve çok güzel. Mantıklı hiçbir şeye hayır demedi. Asla zamana oynamıyor. Tekrar tekrar gitmek isterim. Roxy sana çook teşekkür ederim. love

  By Boğaçhank
  Meeting Date 2021-10-04
  Duration 75 min
  City Ankara
  Look 9/10
  Services 9/10
  Communication 9/10

  Sexi seven ateşli, muhabbeti güzel, kafası çalışan hatun, cloud ajansı bir çok fake ilanın arasında her zamanki gibi dakik ve hatasız hizmet verdi. Kalın sağlıcakla

  By physics_turkey
  Meeting Date 2021-09-29
  Duration 60 min
  City Ankara
  Look 10/10
  Services 10/10
  Communication 10/10

  merhaba arkadaşlar,

  kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kaç kızdan birisi roxolana,

  Kesndisi ile 3 defa görüşme sansım oldu ve bir çok arkadaşımı da kendisine yönlendirdim. ve bu hafta tekrar görüşeceğiz şüphesiz. kesinlikle aklınızı alacak bir kız. işinin uzmanı kesinlikle, bu site de tanışma fırsatı bulacağınız nadir güzelliklerden biri,

  Rüya kadınım benim çok teşekkür ederim.

  kesinlikle paranızın bir kuruşu boşa gitmeyecek güvenin bana mayın eşşeği olmayın derim winklove

  By Toltec
  Meeting Date 2021-10-01
  Duration 1 hour
  City Ankara
  Look 9/10
  Services 8/10
  Communication 8/10

  Son seferdeki mayın eşekliği ve kötü deneyimden sonra bu hafta garanti ata oynayıp rotayı hakkında zaten güvenilir yorumcuların referans olduğu güzeller güzeli Roxana'ya çevirdim.

  Az önce fark ettim ki kendisi sitede ayın elemanı da seçilmiş wink Her şeyiyle bu ünvanın hakkını verdiğini söyleyebiliriz.

  Canayakın karşılama, şapkasız ve istekli blowjob, extra da olsa cim imkanı vs bunlar zaten beklediğimiz şeyler. Roxana bu kriterlerin hepsinden tam puan alıyor.

  Ben gelmeden az önce duş aldığı ve kremlenip kokularını süründüğü için birlikte duş almak istemediğini söyledi. Günün ilk müşterisi olduğum için ben dert etmedim, zaten kız mis gibiydi. Bazı bünyelerde bu olumsuz karşılanabilir o yüzden belirtmeden geçmek istemedim.

  Hanım kızımız sevişme başlangıcında kontrolü elinde tutmayı seviyor. Hiç itiraz etmeden arkanıza yaslanıp bu güzelliği seyrederek keyfini çıkartmak en akıllıcası. Zaten karşılaşmanın ilerleyen dakikalarında ufak manevralarla durumu tersine döndürmek mümkün am

  Aralarda sohbet edebilecek kadar İngilizcesi de var. Ancak bazı şeyleri anlamakta zorlanıp Translate'e sarılabiliyor. Biz de zaten ekmeğimizin peşindeyiz, TOEFL skoru soracak halimiz yok wink Sonuç olarak iletişimden de ortalama üstü puan alıyor.

  1 saatlik görüşme beni mutlu etti ama yetmedi.. Tekrar gidersem bu sefer 2 saat almayı düşünebilirim. love

  By Mooncake
  Meeting Date 2021-09-15
  Duration 1 hours
  City Ankara
  Look 10/10
  Services 10/10
  Communication 10/10

  Türkçe bilmiyor ama elinden geldiğince iletişim kurmaya çalışıyor, gelirken ve giderken fark etmeksizin çok kibar kesinlikle işinde çok iyi her dediğinizi dinliyor ve yapıyor :) kesinlikle en iyisi o

  By newsensation7878
  Meeting Date 2021-09-25
  Duration 120 min
  City Ankara
  Look 10/10
  Services 10/10
  Communication 10/10

  Muhteşem bir hatun, 1 saatliğine aldığım aynı günün gecesi 2 saatlik daha aldım..Sohbet muhteşem,özellikle 2.turda süper mini ve gömlekle karşıladı vücut lokum kalça Brezilya göğüsler silikon değil yazmış arkadaşlar ama dikkatli bakarlarsa ufak dikiş izleri 2 tarafta da var,ancak silikon olcakasa böyle olsun kardeşim muhteşem göğüsler,yumulup arasında uyumuşum bir ara o kadar tatlı, Bu kız gittikten sonra bu işi yapmaz bidaha bence,o kaçırmayın derim,Baby kiss you so much,im sure you know that who iam :) lovelove

  Bir kaç söz ajansa herşey çok güzeldi,sadece sürenin bitmesine 10 dakika kala mesaj attığınız zaman müşterinin konsantrasyonu buzuluyor love ama dürüst ve güvenilir ajans,kendilerinede ayrıca teşekkür.love

  By Compiler
  Meeting Date 2021-09-22
  Duration 30 min
  City Ankara
  Look 9.5/10
  Services 9.5/10
  Communication 9/10

  Öncelikle
  Kızlar ve site konusunda KARŞILIKLI fikir paylaşımı yaptığım, yazılarına güvendiğim değerli dostlara selamlar.
  (Samoa, Madrigalos, jamesbond, Boğaçhank, Neanderthal, AngoraMan vb. ve adı aklıma gelmeyen usta yazıcılar)

  Yazıma başlamadan önce, kıza ait önceki yazıları tekrar gözden geçirdim.
  Fazla veri tekrarı yapmayım istedim.
  Yukarıda bahsettiğim Samoa ve jamesbond ustaların yazılarını da gördükten sonra tercihimi yaptım. Diğer arkadaşlara da emekleri ve verdikleri bilgiler için teşekkürler.

  İstanbul turnesi yaptığımdan ajansın diğer kızlarına yetişememiştim. Umarım tekrar gelirler.

  Neyse
  Ajanstan önceden bilgi almıştım, görüşmek istediğimde hızlı bir randevu ayarladı.
  (Kendilerine sizin gibi kaç kişinin yazdığını düşünün. Bu işleri yönetmek ve herkese istediği bilgiyi sağlamak ta zor bir iş.)


  Fazla Veri Tekrarı Yapmamak İçin Özet Halinde Maddeleri Sıraladım:
  - Striptiz ustası
  - Kasası sağlam, (2000'in başlarında çıkan o zamanlar ortalığı kasıp kavuran pentium4 işlemciler gibi)
  - S400'ler (Füzeler) orjinal ve yumulmalık. D geçer not alır. Sivrileştiğinde daha da bi ayrı güzel.
  - Doğal güzelliği var.
  - Sitenin gediklilerinden Meşhur Roxy'e de benziyor. (Sanki?)
  - Owo/BJ manyağı, bırak demezsen bırakmıyor. Islak ıslak
  Yaverleri biraz öksüz kaldı. Elle darbeler de iyiydi ama.
  - 69a ikna ederseniz tadına bakın.
  - Usul yöntem bilmeyenler var herhalde ki, çoğu karşılaştığım kız eski tecrübeleri ile bazen önyargı ile bu ve benzeri durumlara yaklaşabiliyor.
  Usul usul yanaşmakta fayda var. Ateşini yolla banaa


  Samoa üstat ta demiş.
  Cow girl de fena hopluyor ve kendisinin orgazm oluşunu izlemekten büyük haz aldım.
  Onun işi bittikten sonra şimdi sıra bende, oyun başlasın dedim.
  Doggy, lying doggy, bacak omza, namlu tüfeğe derken
  Zamanımızın son dakikasına kadar verimli kullandık.


  Şu manidar mısralarla yazımı bitiriyim:
  Ateşini yolla bana
  Kor alevler içindeyim
  Bilmesen de
  Daha daha sokul bana
  Benim sana geldiğim gibi bana gelmesen de

  Gel benim ol sözlerim ol
  Gecelerim kalsın gündüzlerim ol
  Düşlerim ol gülüşlerim ol
  Gurbetlerden geriye dönüşlerim ol

  (Stat'ta dinlemesi bir ayrı güzel tabi kiii)
  İyi eğlenceler...

  By Samoa
  Meeting Date 2021-09-01
  Duration 60 min
  City Ankara
  Look 9.5/10
  Services 10/10
  Communication 9/10

  BİNBİR SURAT ROXOLANA:
  Gogox, James Bond, Raunes ve Ermancan arkadaşların reviewlarını okuyup Roxolana’ya gitmeye karar verdim. Bu dürüst yorumcu arkadaşlara teşekkür ederim. Sevgili Roxolana’nın Annesi Belarus Babası Rusmuş. Kızın Moskova’da direk dansı yaptığı gece kulübünün bile adını öğrendim. Ben de uzun yıllardır fitness çalişirim ama bu kız gerçekten üst düzey bir sporcu. Her gün saatlerce otelin spor salonunda çalişiyormuş. Dansa da meraklı Roxolana. İlk tanışmada biraz striptiz yaptı biraz da dans etti büyülendim ben! Roxolana çok şık giyinmişti zevkli bir kız, iyi elbise seçimleri var. Zaten güzele ne giyse yakışır! Bu arada İnstagram fotoğraflarını gosterdi. Bu fotoğrafların tek bir kişiye ait olduğuna inanmak zor gerçekten! James Bond kardeşim ile PMden tartişmiştik geçen hafta, fotoğraflar aynı kıza mı ait diye!
  Mevzuya oral sex ile başladık. Dur durak bilmeden nonstop owo yapıyor. 5 dakika geçti amanin stop dedim! Erken boşalmayım, marathon man lakabımızın hakkını vermek lazım! Sonra geçtik cow girle. Arkadaş kız çok güçlü, nasıl hopluyor coşkuyla dakıkalarca of of! Neyse sırayla reverse cow girl, doggy style, bacak omuza ve misyoneri yaptık. Yorumcu Raunes kardeşin dediği gibi GFEden PSEye geçişi çok iyi afeti devranın. Baktım sürenin bitmesine 20 dakıka kalmış CIM rica ettim kendisinden, 200TL ekstra ödeyip mutlu sona ulaştım!
  Daha sonra çay kahve içip sohbet ettik. İngilizcesi orta düzeyde o yüzden İngiltereye bir iki ay dil okuluna gitmek istiyor. Bunun için para biriktiriyormuş Roxolana. Bu arada müzikten de iyi anlıyor, DJ likte yapıyormuş ara sıra! Bir şekilde anlaştık, güzel sohbet ettik sevgili Roxolana ile. Senin bütün değişik yüzlerin çok güzel Bebeğim, herşey için teşekkürler Masal Prensesi!
  FASCINATING LADY WITH THOUSAND FACES:
  Today I met with a very interesting, elegant, charming Russian lady called Roxolana. She is an expert in selecting interesting costumes, different hair styles, interesting makeup, etc. This is why I called her as Fascinating Lady with thousand faces! I asked her why she changes her look so frequently? She told me that, she likes to change! Anyway it is cool to know her.
  It is a pleasure from start to finish. Miss Roxolana is very friendly and we started to kiss immediately. Her blowjob is one of the best I have ever received. Her sex performance is unbelievable. Especially her transition from GFE to PSE is perfect. It was without any doubt one of the best sex experiences in my life! With the meeting of Roxolana, I hit the jackpot!
  The good thing is that she really enjoys sexual intercourse and provides everything with guts except A-Level. If you like this type of girl, go for it as you won’t regret it and by the way the social time was also very good. Her breasts and especially tits are absolutely fantastic. She has a nice butt. Doggy style gives you an awesome view on her harmonious amphora shaped body. She has a smile that made me crack from the first moment!
  The services are well respected, she kisses, caresses, loves what she does and takes a lot of pleasure. Miss Roxolana made me forget that, this is a service and gave me the impression that she is my girlfriend. A rare pearl! I want to see her again! Thank Escort Cloud agency for your excellent service and prompt arrangements. Thank you very much dear Roxolana, my beloved Princess! love

  By gogox
  Meeting Date 2021-08-29
  Duration 60 min
  City Ankara
  Look 9/10
  Services 10/10
  Communication 9.5/10

  Merhabalar uzun zamandır yorum yapmıyorum aslında çokta yorum yapmaya zamanda ayırmadım hiç :) fakat bu hafta biraz aktiftim sitede bazı şeyler çok değişti yorum yaparak en azından uyarmak ve belirtmek istiyorum , bu ajansın müdürü değişmiş anladığı kadarıyla götün biri gelmiş fazla egolu fiyat pazarlığına girmeyin bu ipne ile ve kızların saniyesini kontrol ediyor kız 2 dakika fazla süre geçirsin hemen arıyor kızlarda belli çok rahatsız durumdan bu tarz sorunları var fakat ajansdan kız bunu şunu giyinsin derseniz onu yaptırıyo ajans biraz demiryumruk gibi anlayacanız neyse kıza gelecek olursak ;

  Mermi sıksanız seker bu kadının vucudundan net her yeri doğal ve sert zaten hatun rusyada direkdansı yapıyormuş polefitnesscı vucut olarak tatmin etmeme imkansız net , yüz güzelliği olarak resimlerin biraz aldında ama güzel yine tatlı bi hatun yani güzel denecek kıvamda farklı bir tarzı var hoş sohbet iyi niyetli aslında kendisi zamana takılmıyor , saatlerde oral yapabilir mesela , ben çok keyf aldım istedğim gibi giyinmişti ve gayet kaliteli bir vakit geçirdik.

  - diğer sayfalar ayrı ayrı yorum yapmayım bu ajansın kızlarından olan alma ile 2-3 kere görüştüm bir önceki geldiğinde kız inanlımaz güzel ve diri vucutlu tavsiye ederim
  - leya var bide burda onunlada görüştüm kız istekli genç hatta ergen sınıfında ama resimlerindeki ile çok alakasız geldi bana yüzü felan silivce izler var ergen olduğu için ama tazecik severim diyenlere hitap edebilir tatlı bir kız

  herkese iyi eglenceler.

  By jamesbond
  Meeting Date 2021-08-29
  Duration 60 min
  City Ankara
  Look 10/10
  Services 10/10
  Communication 8.5/10

  Uzun bir süreden sonra herkese merhaba,
  tekrar sahalardayım .
  escort cloud'a teşekkürler.
  Ajans çok dakik zaten eskiden de tanıyorum .
  Extra fotoğraf istemeye gerek yok ne görüyorsan o
  Hatta bu kız fotoğraftan da güzel ( kız mı photosoplumu diye düşündüm ????
  Kızda Makyaj da yoktu.
  Ajansa normalde bir gün önce yazarım
  Bu gün yazdım ama istediğim saate hemen ayarladı.
  Hanın girişinde karşıladılar
  Selamımızı verip han kapısından içeri girip odamıza çıktık.
  Kapıyı güler yüzüyle içeri aldı beni.
  Kız muhteşem bir içim su yapılı ve sıkı bir vücuttu var.
  Gözler muhteşem bakmaya doyamadım (nazar değmesin)
  vücut sıcacık normalde öpüşmeyecektim
  ama dayanamadım. Memeler C ve dik. Tam öpülmelik (yumulmalık)
  Çok güzel yüzlü bir kız tam girl frend (GFE)
  Sürekli gülüyor size odaklı
  Galiba biraz da beni sevdi :)
  Ben yine bulutların üzerinde dolaştım.
  Sonra beraber duşumuzu aldık
  Dans etti ve Kahvemizi içtik. Biraz konuştuk.
  İngilizcesi çok iyi değil ama anlaşıyorsunuz
  Ben mutlu o mutlu öpüşerek ayrıldık.
  tekrar ziyaret edebilirim.
  Bu arada dostlara samoa, madrigalos, boğancank angoraman ve compiler'a selam
  Thanks for everthing ROXOLANA
  I kiss you so much. I hope see you soon.
  all the best for you

  By Raunes
  Meeting Date 2021-08-26
  Duration 60 min
  City Ankara
  Look 10/10
  Services 10/10
  Communication 10/10

  Üye olduğumdan beri ilk defa yorum yazıyorum çünkü Roxolana gerçekten kusursuz. Servisleri ve size yaklaşımı çok güzel. Özellikle gfe den pseye geçişi çok iyi. Oralı deep throat denilebilit. Kızımız spor yapıyormuş. Gerçekten çok sıkı ve fit bir vücudu var. Özellikle kalçalar tam bir high class booty. Roxo ilk defa Ankara ya gelmiş bende 2 yıldır onu görmedim zaten sitede. Bu arada ajans çok hızlı ve kaliteli hizmet veriyor. Ve istekleri geri çevirmiyor. Cloud ajansa teşekkür ederim. Mutlaka gidilmesi gerekenler arasında.

  By Ermancan001
  Meeting Date 2021-08-21
  Duration 120 min
  City Ankara
  Look 10/10
  Services 10/10
  Communication 10/10

  Öncelikle merhaba. Kapıyı açtığınız anda hayran kalacağınız bir bayan ile karşılaşacaksınız. Güzelliği kadar bir okadarda harika kendisi ile 2 saat zaman geçirdik hayran kaldım. Kesinlikle en yakın zamanda bir daha görüşeceğim.